Aktualności

Początkowo Lipali była solowym projektem Lipnickiego, który nagrał debiutancki album Li-pa-li w  roku z udziałem muzyków sesyjnych. W nagraniach wzięli udział m. W roku na zaproszenie Lipnickiego, dołączyli perkusista Łukasz Jeleniewski i basista Adrian Kulik, z którymi rozpoczął występy jako grupa muzyczna. Album został zrealizowany w warszawskim studiu Elektra, we współpracy z producentem Adamem Toczko.

Album był promowany singlem pt. Sen o lepszym dniu. Do tytułowego utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii Jacka Kościuszki.

Koncert Lipali w Klubie Pokład w Gdyni Klub Pokład Gdynia Sprawdź!

Na albumie ukazała się m. W lutym roku wydawnictwo uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: album roku rock. Akustyczny koncert został zarejestrowany w sali koncertowej Polskiego Radia im.

Burzliwa sesja w gminie Jeleniewo

Lutosławskiego S1 w Warszawie 16 kwietnia także roku. Ponad trzy lata od wydania Trio zespół wrócił do studia nagraniowego, czego efektem stał się nowy materiał. Płyta została wydana 1 października roku. Znalazło się na niej 11 nowych utworów. W warstwie muzycznej i tekstowej słychać jak zespół ewoluował, zachowując swój rozpoznawalny rockowy styl połączony z bezkompromisowymi tekstami autorstwa Tomasza Lipnickiego.


  • Lipali - Wikiwand?
  • Redakcja poleca.
  • kock randki sympatia.
  • nowy singiel prostki.
  • kunice żarskie kluby singli.

Bilety można kupić poprzez m. Wiecej informacji na www.

Account Options

Co ważne, będzie to live set z zespołem. W roku wspólnie założyli wytwórnię Atlantic Jaxx Records i odnosili sukcesy na londyńskiej scenie house. Utwór od razu stał się przebojem.

Spis treści

Znani są ze swojego oryginalnego brzmienia i zaskakujących pomysłów muzycznych, co stawia ich na piedestale muzyki elektronicznej i klubowej. Ich występy na żywo określane są jako niezwykle żywiołowe i porywające.

Szanowny Użytkowniku

Mieli już to okazję udowodnić podczas dwóch występów w Polsce w i roku. Jestem fanem Basement Jaxx! Choć akurat żadnego z moich dokonań jeszcze nie zremiksowali. Od ubiegłorocznych wakacji znów koncertują grając już materiał z nowego albumu.

Łukasz Jeleniewski (Lipali)

Na Narodowym będziemy mieli pewnie kilka ekskluzywnych premier, jak zwykle u nich w unikatowych wersjach. Oficjalne strony zespołu: www. O kolejnych artystach Orange Warsaw Festival będziemy informować na bieżąco. Headlinerem pierwszego dnia Festiwalu będzie potwierdzona już wcześniej Beyoncé.

Wojciech Jabczyński Rzecznik Orange Polska biuro. Już półtora miliona internautów lubi profil Orange na Facebooku.


  • ESKA ROCK - najnowsze hity?
  • Teledysk do Upadam - Lipali: klip video na pieknemiejsca.info?
  • 5 minutowe randki świątki.
  • Utrudnienia na ul. Reja.
  • Lipali - Kultura?

Fanpage Orange należy do pierwszej trójki profili marek, które na Facebooku zgromadziły wokół siebie największą społeczność. Badania pokazują także, że strona Orange jest jedną z najbardziej angażujących na polskim Facebooku i realizowana na niej obsługa klientów jest najlepsza w Polsce. Fanpage Orange powstał w lipcu roku. Po 27 miesiącach zgromadził milion fanów, a obecnie, siedem miesięcy później, jest ich już półtora miliona.

Profil Orange znajduje się w pierwszej trójce największych profili marek i w pierwszej czwórce wszystkich stron na polskim Facebooku. Numerem jeden jest strona popularnych postaci promujących usługi Orange — Serca i Rozumu. W zestawieniu brano pod uwagę liczbę fanów, ilość odpowiedzi na pytania użytkowników i prędkość reakcji na zapytania internautów. Ponadto strona Orange Polska jest też jedną z najbardziej angażujących stron na polskim Facebooku.

W ostatnim rankingu SoTrender za marzec fanpage marki zajął pierwsze miejsce w branży telekomunikacyjnej i szóste miejsce ogółem pod względem liczby zaangażowanych fanów oraz liczby osób, które mówią o stronie.

Co sprawia, że fanpage utrzymuje zainteresowanie tak licznej rzeszy fanów? Największe zaangażowanie wzbudzają zagadki oraz pytania związane z korzystaniem z telefonu.