Account Options

W szybkim tempie, w jakim żyjemy — w świecie medialnym, presji telewizji — zapominamy o naturze i tym, co nas otacza, dlatego społeczeństwo należy zaktywizować, pobudzić do działania na rzecz wspólnego dobra. Zakładamy, że poprzez realizację projektu zaspokoimy potrzebę integracji mieszkańców, pobudzimy ich aktywność fizyczną, zaszczepimy nawyki zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia, a także uatrakcyjnimy przestrzeń świetlicy wiejskiej, która stanie się tak pożądanym i brakującym miejscem kulturalno — rekreacyjnym.

Posiadamy w swoich zasobach mnóstwo przepięknych terenów, które wspaniale mogą posłużyć rekreacji. Chcielibyśmy skierować swój projekt do osób starszych i samotnych, często korzystających z pomocy GOPS żyjące bardzo skromnie, które nie mają się do kogo odezwać. Chcielibyśmy zorganizować grupy projektowe, które pomogą tym odbiorcom poprzez wspólne spacery, pogawędki przy herbatce, granie w gry planszowe czy przygotowanie wspólnymi siłami posiłku. Taka pomoc jest niezbędna, gdyż zawsze dobrze mieć z kim porozmawiać, wspólnie spędzić czas.

Dzięki temu młodsze pokolenie zasymiluje się ze starszym pokoleniem. Pozwoli to na odkrycie przez dzieci i młodzież innej formy spędzania czasu, na oderwanie od komputera, komórki czy telewizji.

Zioła Ojca Klimuszki – Doskonałe na wiele dolegliwości!

Z drugiej strony chcielibyśmy pokazać osobom starszym i samotnym, jakie możliwości dają urządzenia cyfrowe. Chcielibyśmy umożliwić starszemu pokoleniu zrobić swój pierwszy krok w Internecie. Następną grupą, do której skierowany jest projekt, to rodziny z dziećmi niemające czasu lub możliwości zapewnienia dzieciom różnych form spędzania czasu. Dzieci te rzadko mają wzorce do naśladowania i przewodnika, który by pokazał im, że też mogą coś w życiu osiągnąć.


  • gorzków speed randki?
  • singli zaborze?
  • Gotu kola - właściwości, zastosowanie, dawkowanie, cena!

Dlatego że sołectwo nasze jest oddalone od najbliższych miast o 15 km, nie każdy we wsi ma możliwość finansową czy dowozu dzieci na zajęcia dodatkowe, które odbywają się w mieście. Dlatego chcielibyśmy zapewnić zajęcia dodatkowe organizowane w naszej świetlicy wiejskiej, które umożliwią dzieciom i młodzieży na poprawę ścieżki edukacyjnej, dostęp do zajęć artystycznych i kulturowych oraz będą przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu i finansowemu. Pozwoli to na zdobycie pewności siebie, wzmocni poczucie własnej wartości.

Oops, something went wrong!

Zajęcia te pozwolą poprawić wyniki w nauce poprzez pomoc w odrabianiu zadań domowych czy przygotowywaniu do sprawdzianów, testów, a także rozwinąć pasje, wzbudzić nowe zainteresowania czy po prostu zająć czas wolny i oderwą dzieci i młodzież od telewizji czy telefonów komórkowych.

E-mail: Redakcja 90minut.

Jednocześnie 90minut. Strona główna. Skarb Ekstraklasy. Skarb I ligi. Skarb II ligi. Sparingi - Ekstr. Sparingi - I liga. Sparingi - II liga. Transfery - Ekstr. Transfery - I liga. Transfery - II liga. Transfery - zagr. Przygotowania E. Przygotowania I. Przygotowania II.

Polacy za granicą. I liga.

Gotu kola - właściwości, zastosowanie, dawkowanie, cena | WP abcZdrowie

II liga. III liga. III liga, gr. Dziś grają. Niższe ligi. Najnowsze rozgr. CLJ U A. CLJ U B. Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s. Komentuj Glamki. Newsletter Zamów. Fokus na wzór! Pomysł na świąteczną stylizację. Jaką bieliznę założyć w dniu ślubu? Co dać dziewczynie?

Online: 2478

Własnoręcznie zrobiony prezent!