Znajdź swoją bratnią duszę i zmień swoje życie

Nie da się jechać spokojnie. Otoczenie kolarzy, szybki początkowy odcinek skłaniają do przyspieszenia. Wjeżdżamy na bruk na ul. Tu działa nasza strefa kibica Road - Racing. Bartek z Marcinem filmują i dopingują. Dopingiem dodają mi mocy, więc przyspieszam i parę osób udaje się wyprzedzić. Pierwszy dość konkretny podjazd prowadzi w stronę Zakładów Ceramicznych Manufaktura, ale zaraz skręcamy do lasku i tam fajny zjazd do asfaltu.

Sprawił on sporo problemów kolarzom. Kilka osób upadło, stosunkowo dużo osób sprowadziło rowery. Kolejny odcinek prowadził dość pofałdowaną polną drogą do Rakowic i dalej szutrem do Otoku.

Sylwester dla singli

Po początkowym rozproszeniu zawodników na dalszym  płaskim odcinku udaje mi się dogonić kilku kolegów i jedziemy w pociągu. Ja pasożytuję, jadąc czyichś kołach, ale też zawodnicy nie umożliwiają by dać zmianę. Tempo nieco spada na końcu odcinka a koleina po lewej stronie nie pozwala wyprzedzić. Ale spokojnie. Początek dystansu mega to podjazd leśny po dobrej nawierzchni i wyjazd na drogę wśród pól uprawnych aż do drogi Otok-Kraszowice. Na tym odcinku można się pościgać.

Ale realizatorzy transmisji z F1 nawet walkę o 15 miejsce pokazują w powtórkach. Ważna jest walka. Od 10 km zaczyna się sekwencja podjazdów i zjazdów w okolicach Kraszowic i Nowych Jaroszowic. Początkowo lekko po górę potem ostry zjazd, wreszcie można poczuć prędkość i moc roweru full na lekko nierównym zjeździe, dalej płaski kawałek.


 • Klub Imperium Bolesławiec - Single Night - Środa 030713r Godz21 - Summer Time - Wakacyjny Cykl Im.
 • Impreza dla Singli - EXPRESS RANDKA.
 • Klub Imperium Bolesławiec - Single Night - Środa 030713r Godz21 - Summer Time - Wakacyjny Cykl Im.
 • Koncert JUMPER w Bolesławcu .
 • Aktualności | I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu | Strona 12.
 • spotkania dla samotnych chynów.
 • portal randkowy lubień.

Teraz nowość odkryta przez autorów trasy. To odcinek dotychczas nieuczęszczany, lekko techniczny, prowadzący po trawie, trzeba mocniej pokręcić, zaś po nim dwa ciekawe i długie podjazdy na przemian ze zjazdami. Pomału ujawnia się potencjał podjazdowy okolicy.


 1. Setki singli w Bolesławcu.
 2. spotkanie singli zbójna.
 3. szybki randki stróża.
 4. W portalu randkowym odnaleźliśmy następujących samotnych osób dla miasta Bolesławiec.
 5. Randki dla singli.
 6. Koncert SŁAWOMIR.
 7. Na razie technicznie jest dość łatwo, ale trasa wymaga wysiłku. Upał na takich odcinkach nie pozwala o sobie zapomnieć. Rower full pomaga szczególnie na pofałdowanym odcinku wzdłuż pola uprawnego. Przy okazji po prawej stronie mamy piękną panoramę okolicy. Potem kolejny zjazd i dojeżdżamy do popularnego podjazdowego odcinka łączącego Kraszowice i Nowe Jaroszowice, z tym, że jedziemy tylko końcowy fragment podjazdu i część zjazdu, gdyż dość niespodziewanie skręcamy w prawo. Przed nami zakręcony odcinek techniczny, trzeba mocniej nacisnąć na pedały i przytrzymać kierownicę na singlowym zakręconym podjeździe.

  Tu już zawodnicy odczuwają trudy jazdy, mimo, że to dopiero 15 km, to potrzebna pomoc medyczna. Jadąc wymijamy karetkę pogotowia. Ktoś zasłabł a być może na wspomnianym nawrocie ktoś zaskoczony nagłym zakrętem zaliczył wiraż. A trasa jak była zróżnicowana, tak jest dalej.

  Wyjazdy i wycieczki autokarowe objazdowe dla seniorów

  Dojeżdżamy w okolicę Bad Element. Przy podjeździe kibicuje nasz kolega Irek. Zachęcony Jego dopingiem wyprzedzam kilku zawodników, w tym dwóch z Lincoln Bester. Po 17 km pierwszy bufet. Mój bidon 0, 8 l jest prawie pusty. Uzupełniam wodę. Ruszamy kostką brukową do lasu i przed nami najbardziej techniczna cześć trasy, czyli ul. Jeleniogórska w Bolesławcu. Rozpoczyna ją singiel wzdłuż ogrodzenia strzelnicy wojskowej, strzałów nie słychać.

  To bardzo wymagający technicznie odcinek z wiecznie wilgotnymi drewnianymi mostkami. Po za tym wąsko. Trzeba przyznać, że najtrudniejszych miejscach dobrze oznaczono drogę taśmami. Ile się da jadę na siodle, dopiero końcówkę nie tylko ja, lecz cała grupa zawodników pokonujemy z buta.

  Potem zjazd do tzw. Kopalni, wybieram nieco dłuższą i łagodniejszą wersję zakończona zakrętem o st. Ileż radości daje taki zjazd. Zawodnik, który wybrał wersję stromą i trudniejsza na końcu zjazdu zalicza stylowe OTB. Ode mnie nota 19,5. Na szczęście bez kontuzji. Potem dojechaliśmy szeroko reklamowanego odcinka ze zjazdem po schodach.

  Ja wybrałem łagodniejszy odcinek, czyli sekwencję dwóch zjazdów o jakimś wielkim nachyleniu. Pierwszy sprowadziłem nie tylko ja, lecz także wielu innych zawodników , ale drugi zjechałem wprost do Stefy Kibica. Gdyby nie ich podpowiedź to nie bardzo wiedziałbym, w którą stronę jechać a tak niesiony dopingiem, przy wsparciu Julka wjechałem singlowy, mocno stromy podjazd i objechałem  techniczną pętle z dwoma ostrymi zjazdami i podjazdami.

  Po tej sekcji xc jedziemy do Bożejowic, a tam kolejne, nieznane dotychczas ścieżki.

  STREFA ROZRYWKI

  Jedziemy z Mariuszem i drugim kolarzem. Jadę jako trzeci a spod kół poprzedzających rowerów unosi się pył, nie jest tego dużo, ale nie widać nawierzchni, a trzeba uważać by nie polecieć na jakimś korzeniu czy kamieniu, a jest odcinek dość szybki. Po drodze brakuje strzałek. Być może ktoś życzliwy zabrał strzałki pokazujące zakręt w lewo w okolicy ul. Jeleniogórskiej i potem zjazd na drogę rowerową Cyklosportu. Zabrakło także dodatkowego bufetu, w tym skwarze niezbędnego na ok.

  Na szczęście po drodze stoi ekipa Seven Perceptus i Kasia Boczkowska-Pidek uzupełnia mój pusty już bidon. Piękne dzięki. Doganiają nas też zawodnicy z czołówki Giga- Marek Konwa, po nim jadący razem Przemysław Rozwałka i Maciej Kasprzak potem Przemysław odjedzie zaś dalej za nimi Szczepan Paszek, jadący na 4 miejscu. Na 36 km ostatni bufet. I dobrze bo bidon już suchy.

  Kaczmarek Electric Bolesławiec okiem uczestnika | pieknemiejsca.info

  Luty to czas wielkich powrotów w Teatrze Starym w Bolesławcu! Ogłaszamy reaktywację Teatralnych Czwartków,.. Tę wystawę fotografii, w nieco szerszej formie, po raz pierwszy można było oglądać w roku.. Teatr Stary ul. Teatralna 1, Bolesławiec 2 lutego godz. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Sebastianem Zielonką, historykiem, regionalistą,..

  Teatralna 1, Bolesławiec 25 stycznia godz. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Martą Ziółkowską, pisarką, redaktorką.. Teatralna 1, Bolesławiec 19 stycznia godz. Karnawał to idealny czas na rozmowy o winie. Jakie są najpopularniejsze odmiany winogron? Rozpoczęła się zbiórka do skarbon stacjonarnych. Zobacz wszystkie wpisy w: kultura.