STREFA ROZRYWKI

Dlatego spodziewajmy się wzmożonych kontroli, w tym kontroli autokarów i kierowców wiozących dzieci oraz dorosłych na letni wypoczynek.

Plakat palenie mięśnie

Wczoraj na drogach powiatu zawierciańskiego policjanci prowadzili działania pn. Cyklicznie powtarzane akcje mają na celu zwalczanie negatywnych zachowań stwarzających zagrożenie dla pieszych. W czasie kilkunastu godzin mundurowi ujawnili 37 wykroczeń popełnionych zarówno przez pieszych, jak i kierujących pojazdami.

Policjanci z Zawiercia poszukują sprawcy, który z piwnicy jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Wschodniej w Zawierciu ukradł rower. Do zdarzenia doszło w okresie od 5 do 10 czerwca br. Policjanci proszą o przekazanie wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu sprawcy tej kradzieży, jak również miejsca ukrycia łupu lub oferowania go do sprzedaży. Wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. Gwarantujemy anonimowość!

Dzisiaj odbyło się spotkanie Szefa Śląskiej Policji z Dowódcą Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Wydarzenie miało miejsce w murach Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W jego trakcie Komendant śląskich policjantów nadinsp.

Jedlicze w Twojej legendzie | Gminna Biblioteka Publiczna w Jedliczu

Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk. Tomasz Białas podpisali porozumienie o współpracy. Dzisiaj na drogach powiatu zawierciańskiego prowadzone są policyjne działania pn. Ich celem jest zwalczanie negatywnych zachowań stwarzających zagrożenie dla pieszych. Policjanci będą zwracać szczególną uwagę na zachowania kierowców wobec pieszych zwłaszcza w rejonie wyznaczonych dla nich przejść, ale także na postępowanie samych przechodniów.

Wczoraj na drogach powiatu zawierciańskiego doszło do 6 zdarzeń drogowych. W jednym z nich ciężarowy ford zderzył się z pojazdem Państwowej Straży Pożarnej.

Wjechał w pieszych. "Emilka nie żyje, miała 13 lat. Jej mamę zabrała karetka"

Trzy osoby trafiły do szpitala. Przypominamy i apelujemy o rozwagę na drogach i dostosowanie prędkości do panującej pogody. Złe warunki atmosferyczne wpływają na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, jednak to ludzie są odpowiedzialni za swoje zachowanie na jezdni. Wakacje to czas wzmożonego ruchu pojazdów przewożących zorganizowane grupy na wycieczki, obozy i kolonie. W związku z tym mundurowi szczególną uwagę zwracają także na kontrolę autokarów oraz kierowców wiozących dzieci i dorosłych na letni wypoczynek.

Poniżej znajdziecie Państwo wykaz miejsc kontroli autokarów w województwie śląskim wraz z numerami telefonów, pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości przeprowadzenia kontroli autobusu oraz kierowcy. W związku z utrzymującym się stanem epidemii, kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce Policji winni stosować maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki.

Policjanci z komisariatu w Łazach zatrzymali dwóch nastolatków. Obaj byli pod wpływem alkoholu i dokonali uszkodzeń pojazdów znajdujących się na terenie byłej cementowni w miejscowości Wysoka. Teraz o losie latka i jego o rok starszego kolegi zadecyduje sąd.

Tragiczny wypadek w Koryczanach (gmina Żarnowiec) [ZDJĘCIA]

Obecnie przebywa w szpitalu w Chorzowie, gdzie jest poddawany chemioterapii. Przeszczep szpiku kostnego to dla niego jedyny ratunek. Liczy się czas, a szanse pomocy ma każdy — również Ty. Nie zwlekaj — dla chorych liczy się czas! Kolejny raz apelujemy o ostrożność i rozwagę w otwieraniu przesyłanych poprzez SMS-y lub e-maile linków. Oszuści pod pretekstem dopłaty do przesyłki bądź konieczności dezynfekcji paczki wyłudzają pieniądze z rachunków bankowych. O tym, jak kosztowne może być otwieranie przesłanego linku, przekonała się mieszkanka Zawiercia, która straciła ponad 32 tys.

Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Podczas minionego długiego weekendu na drogach powiatu zawierciańskiego nie doszło do żadnego wypadku.

Policjanci obsłużyli natomiast 17 kolizji. Jeden z nich miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Według stanu na dzień 31 grudnia roku w polskiej Policji służy 98 policjantów o ponad 60 więcej, niż w tym samym czasie w poprzedzającym roku , a liczba wakatów w garnizonach policyjnych województwach wynosi i jest mniejsza, niż w tym samym czasie w roku. Jest to zatem kolejny rok, kiedy sytuacja kadrowa w polskiej Policji poprawia się.

Pozostałe w dom i ogród 2. Audio i video 6. Sprzęt fotograficzny 2. Sprzęt komputerowy 5. Telefony i akcesoria. TV i telewizory 1. Konsole i gry 2. Pozostała elektronika. Dla dziecka. Artykuły szkolne. Obuwie dziecięce. Odzież dziecięca. Pokój dziecięcy. Rowery i pojazdy 2. Wózki i Foteliki 1.

Zdrowie i higiena dziecka. Pozostałe 1. Moda i Uroda. Ubrania Obuwie 5. Moda ślubna i wieczorowa. Galanteria i dodatki. Biżuteria i zegarki 3. Kosmetyki i perfumy. Pozostałe w moda i uroda.


  • krokowa randki dla singli?
  • wspólnota dla singli wierzchucino?
  • żarnowiec+miotlasty+palenie!
  • w singli czarna?
  • Jedlicze w Twojej legendzie!
  • Język polski | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu, ul. Krakowska 25?
  • żarnowiec+miotlasty+palenie - porównaj zanim kupisz?

Rozrywka i rekreacja. Sport 3.

Elektrownia jądrowa powraca, ale wciąż tylko w planach

Rowery i akcesoria 5. Sprzęt turystyczny 2. Hobby i kolekcje 3. Instrumenty muzyczne 1. Książki i czasopisma 4. Bilety i imprezy 1. Wakacje i turystyka 2. Psy 3. Koty 4. Zwierzęta gospodarskie. Pozostałe zwierzęta 1. Akcesoria i karmy 3. Randki i przyjaciele Pani szuka pana 6. Pani szuka pani 5. Pan szuka pani Pan szuka pana Para szuka 4.