Wyniki wyszukiwania

Relacja: Nika Sandros. Premier Morawiecki: Polski rząd wzywa Rosję do wycofania się z planów zbrojnej interwencji na Białorusi. Zbigniew Kuźmiuk: Kluczowa rola spółek Skarbu Państwa w wychodzeniu z koronakryzysu. Zbrodnia na weselu w Markach pod Warszawą. Zabiła z zazdrości. Grzegorz Schetyna: Premier Morawiecki może odegrać dużą rolę w kwestii Białorusi.

Francja: będą kolejne protesty przeciw in vitro bez ojca. Przyjaciel Wałęsy: Lech Wałęsa sikał do kropielnicy. O diabelskich źródłach komunizmu. Szkoła niepotrzebna.

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

Czas pożegnać przymus. Oddajemy głos Twitterowi. Barszcz ukraiński prababci Alicji. Pomysł na obiad!

„Mundial. Gra o wszystko” ponownie w kinach! Bilety po 10 zł co czwartek!

Najlepsze curry na świecie. Benedykt XVI: Kościół musi się wciąż nawracać. Salij: Dusza bliskiej osoby po śmierci samobójczej.

Szustak o reinkarnacji, ufo i kontaktach ze zmarłymi. Polipidowi i innym tradsom dedykuję. Szczyt empatii: zabić ze "współczucia". Ateizm - reaktywacja. Horror z pluszowymi robotami robi furolę.

Nowa encyklika Franciszka - ekologiczna? Fałszywe metryki by ratować od holokaustu.

Anonse kobiet, Łagiewniki

Papież Franciszek: "mężczyzna i kobieta nawzajem siebie potrzebują". Polacy to homofobi i rasiści - raport.

Najczęściej czytane

Jak dialogować ekumenicznie. Najnowsze artykuły Pospieszalski: Czy tęczowa zaraza jest wspierana w Warszawie przez księży homoseksualistów? Białoruski ambasador wezwany do MSZ! Chodzi o kłamstwa Łukaszenki. Koronawirus w Polsce: Ministerstwo Zdrowia skraca długość kwarantanny. Thun udostępnia fotomontaż z Papieżem i tęczową flagą. Kuriozalne tłumaczenia Interwencja Rosji na Białorusi tylko kwestią czasu? Putin sformował ,,rezerwę sił''. Wałęsa się zarzeka, że nikt w niego pomidorami nie rzucał.


  • portal randkowy i okolice pietrowice wielkie.
  • szczecińska randki dla seniorów.
  • singiel libiąż.
  • Znaleziono 140 ogłoszeń.
  • chrześcijańskie randki knurów.
  • pławno wspólnota dla singli.

Cywilizacja śmierci w natarciu. Kiedy lewicowi aktywiści w biały dzień napadają na ludzi, A. Kwaśniewski przekonuje… o agresji wobec LGBT. Jest nowy rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

Łukaszenka mówi o wojnie i straszy Polską. Oto efekty publikacji Sommera. Podejrzany o korupcję senator Gawłowski ręczy za burmistrza, którym zajęło się CBA. Reżim Łukaszenki nie chce wpuścić konwoju ,,Solidarności'' z pomocą dla protestujących. Mówią, że jadą na Białoruś. Muzułmański bogacz chce płacić chrześcijanom za porzucenie wiary.

Oferuje nawet 6 tys. Chciał ukraść skarbonkę z kościoła. Proboszcz okazał się być maratończykiem. USA: Czy da się zrozumieć Boga?

Kobieta oblała obraz Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach | pieknemiejsca.info

Piotr Pawlukiewicz. Atak na obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. To nie pierwszy raz, gdy próbowano zniszczyć święty obraz. Do podobnego incydentu doszło w niedzielę 9 grudnia roku na Jasnej Górze. Dzięki szybie zabezpieczającej obraz w żaden sposób nie ucierpiał. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany przez straż jasnogórską, która przekazała go policji.

Kobieta oblała obraz Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach

Usłyszał zarzuty zniszczenia dobra o szczególnym znaczeniu dla kultury i obrazy uczuć religijnych. Próba znieważenia świętego wizerunku poruszyła wiernych. Paulini i biskupi częstochowscy zaraz po zajściu zgromadzili się na modlitwie, odprawiono nabożeństwo ekspiacyjne, czyli przebłagalne. Modlitwy ekspiacyjne, czyli wynagradzające za znieważenie jasnogórskiego obrazu, trwały na Jasnej Górze przez cały dzień. Brytania i Irlandia. W internecie pojawił się film, na którym widać moment profanacji. Jest też wypowiedź kobiety, nagrana przed oblaniem obrazu.

Data utworzenia: 28 kwietnia Władze Zakopanego odpowiadają małopolskiej kurator oświaty. Decyzja w rękach prezydenta. Tematy: Profanacja. Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.